













Women's Le Chiquito Mini Bag Brown
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Light scratches to leather. |
| SKU | 337817 |
$285.59
Women's Le Chiquito Mini Bag Brown—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Light scratches to leather. |
| SKU | 337817 |























