












Women's Le City Nano Croc-Embossed Bag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the handles and small mark on the back. |
| SKU | 331191 |
Original: $469.18
-65%$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light wear to the handles and small mark on the back. |
| SKU | 331191 |























