











Women's Le City Small Bag White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 357403 |
Original: $972.35
-65%$972.35
$340.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 357403 |























