








Women's Le Maillon Bag Grey
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 347101 |
$273.69
Original: $781.96
-65%Women's Le Maillon Bag Grey—
$781.96
$273.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 347101 |























