












Women's Le Maillon Satche Bag Cream
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362795 |
$230.85
Original: $659.57
-65%Women's Le Maillon Satche Bag Cream—
$659.57
$230.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362795 |























