












Women's Le Monogramme Bucket Bag Brown
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 367214 |
$240.37
Original: $686.77
-65%Women's Le Monogramme Bucket Bag Brown—
$686.77
$240.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 367214 |























