











Women's Le Panier Soli Beach Tote Bag Brown
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 360800 |
$441.98
Women's Le Panier Soli Beach Tote Bag Brown—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 360800 |























