










Women's Le Panier Soli Handbag Beige
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 366521 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Women's Le Panier Soli Handbag Beige—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 366521 |























