







Women's Leather Biker Jacket Black Size L
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | FR size 42 |
| SKU | 312879 |
$135.99
Women's Leather Biker Jacket Black Size L—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | FR size 42 |
| SKU | 312879 |

