







Women's Moto Biker Jacket Black Size 44 / UK 12
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 39.5cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| SKU | 317200 |
$149.59
Women's Moto Biker Jacket Black Size 44 / UK 12—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Belstaff |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 39.5cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| SKU | 317200 |

