








Women's Limited Vintage Monogram Jeans Navy Size Waist 34"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 66cm |
| SKU | 340233 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Women's Limited Vintage Monogram Jeans Navy Size Waist 34"—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 66cm |
| SKU | 340233 |























