














Women's Lockit Mm Handbag Nude
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Nude |
| Height | 25cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Missing the keys to the lock, replacement keys can be purchased online. |
| SKU | 313733 |
$223.71
Original: $639.17
-65%Women's Lockit Mm Handbag Nude—
$639.17
$223.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Nude |
| Height | 25cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Missing the keys to the lock, replacement keys can be purchased online. |
| SKU | 313733 |























