


















Women's Lockmeto Tote Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 349447 |
$295.11
Original: $843.16
-65%Women's Lockmeto Tote Bag Red—
$843.16
$295.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 23cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 349447 |























