






Women's Logo Button Cargo Mini Skirts Blue Size UK 6
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 40cm |
| Comments | Size 25 |
| SKU | 367704 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Women's Logo Button Cargo Mini Skirts Blue Size UK 6—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 40cm |
| Comments | Size 25 |
| SKU | 367704 |























