










Women's Logo Crocodile Embossed Wallet Black
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 335380 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Women's Logo Crocodile Embossed Wallet Black—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 335380 |























