








Women's Logo Print Down Jacket Beige Size IT 42 / UK 10
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 340639 |
$203.99
Women's Logo Print Down Jacket Beige Size IT 42 / UK 10—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 340639 |























