

















Women's Long Le Chiquito Handbag White
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362539 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Women's Long Le Chiquito Handbag White—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362539 |























