















Women's Lou Matelasse Camera Handbag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Very faint surface wear to corners as pictured. |
| SKU | 343241 |
$276.07
Original: $788.76
-65%Women's Lou Matelasse Camera Handbag Black—
$788.76
$276.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Very faint surface wear to corners as pictured. |
| SKU | 343241 |























