












Women's Loulou Toy Crossbody Matelasse Bag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 341459 |
$340.32
Original: $972.35
-65%Women's Loulou Toy Crossbody Matelasse Bag Beige—
$972.35
$340.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 341459 |























