






Women's Macadam Clutch Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | General aging to the leather |
| SKU | 367603 |
$183.59
Women's Macadam Clutch Brown—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | General aging to the leather |
| SKU | 367603 |























