












Women's Madras Fiocco Bow Tote Bag Nude
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362810 |
$166.59
Original: $475.98
-65%Women's Madras Fiocco Bow Tote Bag Nude—
$475.98
$166.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362810 |























