









Women's Maglia Cardigan Jacket Black Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 364869 |
$305.98
Women's Maglia Cardigan Jacket Black Size XS—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 364869 |























