







Women's Maglia T-Shirt White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 333016 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Women's Maglia T-Shirt White Size S—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 333016 |























