










Women's Maire Down Jacket Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334662 |
$142.79
Original: $407.98
-65%Women's Maire Down Jacket Pink Size 1 / UK 10—
$407.98
$142.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334662 |























