





Women's Makalu Down Jacket Black Size 4 / UK 16
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 326682 |
$285.59
Women's Makalu Down Jacket Black Size 4 / UK 16—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 326682 |























