












Women's Malibu Pochette Handbag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364667 |
$1,767.91
Women's Malibu Pochette Handbag Pink—
$1,767.91
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364667 |























