











Women's Manhattan Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2007, comes with original receipt. |
| SKU | 366004 |
$931.55
Women's Manhattan Pm Bag Brown—
$931.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2007, comes with original receipt. |
| SKU | 366004 |























