








Women's Marignan Monogram Sesame Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 348558 |
$399.82
Original: $1,142.34
-65%Women's Marignan Monogram Sesame Tote Bag Brown—
$1,142.34
$399.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 348558 |























