











Women's Marmont Mini Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344879 |
$781.96
Women's Marmont Mini Bag Black—
$781.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344879 |























