











Women's Matelasse Leather Wristlet Purse Black
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 343077 |
$140.41
Original: $401.18
-65%Women's Matelasse Leather Wristlet Purse Black—
$401.18
$140.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 343077 |























