












Women's Matelassé Super Mini Bag Green
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Green |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 359910 |
$233.23
Original: $666.37
-65%Women's Matelassé Super Mini Bag Green—
$666.37
$233.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Green |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 359910 |























