








Women's Mcgraw Embossed Wedge Shoulder Bag Burgundy
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 12cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 349598 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Women's Mcgraw Embossed Wedge Shoulder Bag Burgundy—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 12cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 349598 |























