












Women's Medium Classic Panier Basket Bag Beige
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 364202 |
$257.03
Original: $734.36
-65%Women's Medium Classic Panier Basket Bag Beige—
$734.36
$257.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 364202 |























