














Women's Medium Coil Flamenco Calfskin Bag Blue
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Blue |
| Height | 24.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 350294 |
$815.96
Women's Medium Coil Flamenco Calfskin Bag Blue—
$815.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Blue |
| Height | 24.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 350294 |























