












Women's Medium Le City Bag Grey
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 23cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 365319 |
$972.35
Women's Medium Le City Bag Grey—
$972.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 23cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 365319 |























