











Women's Miller Straw Bucket Bag Beige
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 335370 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Women's Miller Straw Bucket Bag Beige—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 335370 |























