












Women's Mini Alexa Bag Purple
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 354125 |
$577.97
Women's Mini Alexa Bag Purple—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 354125 |























