












Women's Mini Lou Linen Camera Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | 2019 Collection |
| SKU | 361895 |
$659.57
Women's Mini Lou Linen Camera Bag Black—
$659.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | 2019 Collection |
| SKU | 361895 |























