












Women's Mini Ville Top Handle Bag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 14.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 340986 |
Original: $679.97
-65%$679.97
$237.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 14.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 340986 |























