








Women's Mistaya Down Jacket White Size S
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 331827 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Women's Mistaya Down Jacket White Size S—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 331827 |























