










Women's Monogram 26 Toiletry Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 354867 |
$373.98
Women's Monogram 26 Toiletry Bag Brown—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 354867 |























