













Women's Monogram All-In Mm Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 53.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 346576 |
$1,189.94
Women's Monogram All-In Mm Tote Bag Brown—
$1,189.94
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 53.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 346576 |























