










Women's Monogram Alma Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | General aging to the leather |
| SKU | 365617 |
$700.37
Women's Monogram Alma Handbag Brown—
$700.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | General aging to the leather |
| SKU | 365617 |























