










Women's Monogram Bomber Windbreaker Multi-Coloured Size IT 40 / UK 8
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| Comments | Small mark on the back shoulder as pictured. |
| SKU | 317674 |
$564.37
Women's Monogram Bomber Windbreaker Multi-Coloured Size IT 40 / UK 8—
$564.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| Comments | Small mark on the back shoulder as pictured. |
| SKU | 317674 |























