











Women's Monogram Boulogne Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 327822 |
$142.79
Original: $407.98
-65%Women's Monogram Boulogne Bag Brown—
$407.98
$142.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 327822 |























