











Women's Monogram Canvas 26 Toiletry Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 19.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Small hole on the back of the item. |
| SKU | 364203 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Women's Monogram Canvas 26 Toiletry Bag Brown—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 19.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Small hole on the back of the item. |
| SKU | 364203 |























