






Women's Monogram Canvas 26 Toiletry Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 317630 |
$605.17
Women's Monogram Canvas 26 Toiletry Pouch Brown—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 317630 |























