











Women's Monogram Canvas Pochette Cosmetic Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 337064 |
$380.78
Women's Monogram Canvas Pochette Cosmetic Pouch Brown—
$380.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 337064 |























