














Women's Monogram Cluny Bb Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 352964 |
$380.78
Original: $1,087.95
-65%Women's Monogram Cluny Bb Bag Brown—
$1,087.95
$380.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 352964 |























