












Women's Monogram Coussin Pm Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363879 |
$916.25
Original: $2,617.87
-65%Women's Monogram Coussin Pm Bag Black—
$2,617.87
$916.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363879 |























